Pravidla pro expení:

Levely 45-65

Každý týden jeden level.

Levely 66-75

Jednou za 2 týdny level.

Levely 76-79

Jednou za 3 týdny level.

Levely 80+

Volná zábava, ale bylo by vhodné udělat i tu 90.

 

Vyjímky:

3krát za týden na dobývání - O jeden týden se prodlužuje expení.

Škola, sport, nemoc, rodinné důvody, výpadek netu atd. - O jeden až dva týdny se prodlužuje expení.

Arahur, Narwash, 2. bitva (k získání peněz na lepší výbavu, kvůli PvP se nepočítá!!) - O týden se prodlužuje expení.

 

DALŠÍ VYJÍMKA

Jestliže hráč za kontrolované období udělá více levelů, tak se řídí následujícím:

1. Levely 45-64. Dva levely za týden=1 týden volna, tudíž kontrola v dalším týdnu neproběhne, ale až za další dva týdny. Pokud 4 levely, tak za 3 týdny kotrola atd. Tudíž dva levely=týden odpočinku.

2. Levely 65-75. Dva levely za 2 týdny=2 týdny volna v následujícím kontrolovaném období. Tudíž další kontrola za měsíc.

3. Levely 76-79. Dva levely za 3 týdny=3 týdny volna v následujícím kontrolovaném období. Tudíž další kontrola za 6 týdnů.

 

Příklad: Mám level 67. Udělám 71. Kontrola proběhne dejme tomu 10.3.2011. Další kontrola, kdy bude muset mít splěný level a to 72 je od toho data přesně za měsíc.

 

Důležité

Toto pravidlo zvýhodňuje rychle expící lidi, co nemají vždy každý týden volno. Pokud ale daný člověk jeden týden udělá 15 levelů a neukáže se tu měsíc bez omluvy, tak dostane podmínky, jako by neudělal level za daný časový úsek. Tudíž, kdo rychle expí jeden týden a pak má volno, tak musí být alespoň 2krát ve hře či 2krát na dobývání. Tudíž ukázat, že je aktivní. Pokud je nemoc, sport či škola, omluvenka se napíše a následné expení se mu odsouvá, tudíž i kontrola.

 

 

 

2 podmínky jsou na hraně, 3. podmínka znamená vyhození z klanu a to bez jakékoliv vysvětlení. Hráč dostane dopis, že neplnil klanové nařízení. Jestliže ale byl nemocný či něco podobného, může být vzat zpět do klanu. Musí ale říct důvod a nesmí se to opakovat pravidelně. Nepotřebujeme neakivní a flákající se hráče. Hráči mají povinost kotrolovat si, zda-li splnili level či nikoliv.

Za jakých podmínek dostane člověk podmínku:

1. Nesplnil level za daný časový úsek.

2. Neuposlechnutí přímého rozkazu velitele skupiny, člena klanové rady a vedení klanu.

3. Porušení pravidel klanu či 4Story.

4. Zabíjení v Hessedu, Ardiru, Gebře či Tyco, aniž by člověk splnil level.

 

Podmínky je možné smazat, ale pouze jednotlivě a nikoliv všechny naráz. Podmínka se maže po dvou kontrolovaných obdobích pro daný level. Pakliže se ničím neproviní a splní vše, co má, tak se podmínka maže, ale pouze jedna!!